Yükleniyor...
 
 
 
 
 
 Değerli Dostlarımız ve İş Ortaklarımız,

2006 Yılında otomotiv dünyasına giriş yapan BACAR, dünya dinamiklerinin ve beklentilerinin doğru analiz edilmesiyle birlikte, geçmiş tecrübelerin getirdiği bilgiyi yerinde kullanarak, başarıya ulaşacağı sinyallerini, kuruluşunun ilk dönemlerinde vermeye başlamıştı. Zaman içinde ba-car ekibine katılan, deneyimli ve vizyon sahibi çalışanlarımızın da, hedeflerimize ulaşmamızda ve şirket ruhumuzu oluşturmamızda çok büyük emek ve gayretleri olmuştur.

Her biri konusunda uzman 55 kişilik genç ve dinamik bir ekibe sahip BACAR "satış, lojistik destek ve operasyonel kiralama konularında hizmet veren kurum ve kuruluşlara, finans kurumlarına" profesyonel lojistik destek, toptan ve perakende araç satışı, filo kiralama partnerliği, ekspertiz hizmetleri ve yedd-i emin otopark hizmeti vermektedir.

Rekabetin çok yoğun yaşandığı otomotiv sektöründe, geniş bir bakış açısı ve yenilikçi yaklaşımı ile portföyünü sürekli geliştiren ve büyüten BACAR, geleceğe dönük yeni projeleri ile ikinci el , ihale usulü toplu satış ve iş makinası satış işlemlerine farklı bir boyut ve yapı oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir.

Güveniniz ile Büyüyoruz…

Saygılarımızla,

BARIŞ ATAYAY
Yönetim Kurulu Başkanı
BACAR OTOMOTİV ALIM SATIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  COPYRIGHT 2018 BACAR OTOMOTİV ALIM SATIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Site Tasarımı Visual Arts New Media